ЗНО

    зовнішнє незалежне оцінювання

    Вступ-2023. Нмт-2023

    Сьогодні під час брифінгу було представлено модель вступу, яка дасть змогу забезпечити організацію і проведення вступної кампанії у 2023 році. 

    Як зазначив Сергій Шкарлет, це – спільне напрацювання Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, Українського центру оцінювання якості освіти, а також активних представників батьківської й освітянської спільнот.    

    Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти цьогоріч абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ). Минулого року вступникам було запропоновано скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацьовано.

    НМТ міститиме три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника. Обов’язкові навчальні предмети – українська мова й математика, а на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика. Предмет, тестування з якого вступник бажатиме пройти на вибір, він зазначатиме під час реєстрації для участі в НМТ. 

    Із міркувань безпеки ухвалено таке рішення: НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме 180 хвилин, отже, на кожний і блок відведено по 60 хвилин. Зауважимо, що учасники зможуть самостійно розподіляти свій час, тож ті з них, хто швидше виконає завдання з української мови або математики, зможе довше попрацювати над блоком з предмета на вибір.

    Після завершення виконання всіх завдань НМТ кожен учасник отримає інформацію про кількість тестових балів за кожний блок. Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені в шкалу 100–200 балів. Таблиці переведення Міністерство освіти і науки затвердить завчасно. Отже, одразу після тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, а й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу. Для всіх спеціальностей буде встановлено коефіцієнти до результатів кожного блоку НМТ. Інформація про значення цих коефіцієнтів міститиметься в Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році. Цей документ буде затверджено невдовзі. Для отримання результату за шкалою 100-200 балів з кожного блоку НМТ потрібно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів.

    Реєстрація для участі в оцінюванні проходитиме у квітні. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить безпаперову реєстрацію. Вступники матимуть змогу скористатися спеціальним сервісом на сайті цієї установи.  Усі етапи реєстрації будуть докладно описані на сайті Центру.  

    Наразі передбачено проведення двох сесій НМТ: основної і додаткової. Основна проходитиме в червні, додаткова – в червні – липні. У додатковій сесії тестування зможуть узяти участь ті вступники, які з поважних причин не пройшли тестування під час основної сесії. 

    Як і в минулому році, НМТ відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами. Про те, у яких саме країнах проходитиме оцінювання, ми повідомимо згодом. Ворог продовжує атакувати наші міста, тож, як і минулого року, тестування призупинятимуть під час повітряних тривог і продовжуватимуть лише після повернення учасників і працівників ТЕЦ із укриттів.  

    Учасники зможуть самостійно вибирати третій предмет НМТ. Він буде універсальним, тобто абітурієнт зможе вступити на будь-яку спеціальність із тим предметом, який він вибрав. Утім для вступу на різні спеціальності до результатів НМТ буде застосовано різні коефіцієнті. Якщо абітурієнт  вступатиме на правничий напрям підготовки – більшу вагу матиме результат з історії України, аніж з біології, а на медичний – навпаки. 

    У тестуванні з історії України у 2023 році учасники працюватимуть із завданнями, що стосуватимуться подій другої половини XVI – початку ХХІ ст.

    У тестуванні з іноземних мов не буде завдань з відкритою формою відповіді, як не буде і завдань з аудіювання. Принагідно зауважимо: Український центр оцінювання розвиваємо тестову платформу, тож подібні завдання обов’язково стануть  доступними на ній у майбутньому. 

    Як і минулого року, під час роботи з тестами з математики вступники зможуть користуватися довідковими матеріалами. 

    Український центр оцінювання якості освіти не пізніше травня 2023 року підготує демонстраційні варіанти всіх блоків НМТ, тож учасники зможуть ознайомитися з форматом тестування і попрактикуватися у виконанні завдань. 

    Замість результатів НМТ 2023 року можна буде скористатися результатами НМТ 2022 року або результатами ЗНО 2021 чи 2020 року.

    Цьогоріч здобувачі повної загальної середньої освіти не проходитимуть державну підсумкову атестацію.

    Усі вступники до магістратури на основі ступеня бакалавра складатимуть Єдиний вступний іспит (ЄВІ), у якому будуть два блоки: тест загальної навчальної компетентності (ТЗНК) і тест з іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської). Також для вступу на спеціальності 05 Соціальні та поведінкові науки, 06 Журналістика, 07 Управління та адміністрування, 08 Право, 28 Публічне управління та адміністрування, 29 Міжнародні відносини потрібно буде скласти Єдиний фаховий вступний іспит (ЄФВВ). 

    Вступна кампанія-2022

    ЗНО-2022

    Додаток 1 probne ZNO 2022

    buklet2buklet2

    ЗНО-2022

    Наказ_про_огранізацію_і_проведення_ЗНО_2022.pdf

    Швидко дізнаватись новини про ЗНО та отримувати відповіді на питання від фахівців ХРЦОЯО можна, скориставшись каналом телеграм https://t.me/zno2022kh.

    зно22

     

     

     


    календар зно-2020

     

    5eeb46edc1088023177634

    Учнів шкіл, профтехів та студентів коледжів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України. 

    “Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.

     

    Український центр оцінювання якості освіти офіційно повідомив, що на пробне ЗНО не потрібно приходити до пунктів тестування  натомість пропонують пройти його з дому.

    Уряд України заборонив проводити пробне ЗНО в закладах освіти в період до 22 червня. Відповідні зміни до постанови №392, якою визначали карантинні заходи з 22 травня по 22 червня, ухвалили ввечері 12 червня.

    «Ми просимо вас 15 і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це всім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок».

    З огляду на ситуацію, що склалася, пропонують учасникам пройти тестування вдома:

    15 червня об 11:00зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.

    • Виконати завдання тестового зошита.
    • До 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
    • Отримати свій результат за тестування.

    17 червня об 11:00зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.

    • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
    • До 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
    • Отримати свій результат за тестування.

    Під час роботи із тестовим зошитом просять дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня. Деталі  на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

    зно20

    ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ

    На сайті Ерудит.нет розміщено посилання на предметні відеоуроки та ресурси для підготовки до ЗНО. Слідкуйте за оновленням сайту.

    Деякі ресурси:

    1234567890

    РЕЗУЛЬТАТИ МОНІТОРИНГУ ЯКОСТІ ОСВІТИ

    Пробне ЗНО 2020

    прес реліз ХРЦО листопад 2019 2прес реліз ХРЦО листопад 2019 2

    зно

    УВАГА ПРОБНЕ ЗНО

    Участь у пробному тестуванні дасть можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

    Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2020 триватиме з 3 до 24 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

    Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 28 березня. У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

    Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.

    ПРЕС-РЕЛІЗ Що треба знати учаснику ЗНО-2020

    Хто складає ЗНО-2020?  

    Учні, слухачі, слухачі, студенти закладів загальної середньої, професійної, професійно-технічної, вищої освіти, які в 2020 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти складають державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття), один з навчальних предметів (за вибором здобувача освіти):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.

    Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова), математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результат ДПА для студентів ЗВО, які скористалися правом повторного складання атестації  у формі ДПА.

    Особи, які вже здобули повну загальну середню освіту у минулі роки також можуть стати учасниками ЗНО-2020.

    Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох предметів.

    Які терміни реєстрації та проведення ЗНО?

    Реєстрація на ЗНО відбудеться з 03 лютого до 24 березня 2020 року. Для реєстрації на ЗНО необхідно мати паспортний документ.

    Проведення основної сесії  з 11 предметів ЗНО відбудеться у травні-червні 2020 року:

    ·     математика 21.05.2020

    ·     історія України 04.06.2020

    ·     українська мова і література 26.05.2020

    ·     біологія 09.06.2020

    ·     фізика 28.05.2020

    ·     географія 11.06.2020

    ·     іспанська, німецька, французька мови 01.06.2020

    ·     хімія 15.06.2020

    ·      англійська мова 02.06.2020

     

     

    Цифрові платформи щодо інформації про ЗНО-2020:

    • Сайт Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/
    • Сайт Харківського РЦОЯО https://zno-kharkiv.org.ua/
    • Акаунти Харківського РЦОЯО в соціальних мережах Facebook, youtube, twitter.
    • Тelegram-канал Харківського РЦОЯО «ЗНО2020» (https://t.me/zno2020kh) – це швидке та безкоштовне отримання інформації, актуальна хронологічна стрічка, достовірні новини про ЗНО-2020, незалежне тестування педагогів, інші освітні оцінювання тощо.
    • Офіційний безкоштовний мобільний «Харківський РЦОЯО» (завантажити у Play Market).

    Контакти для ЗМІ:

    Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України 057 705 15 64.  Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496

    ЗНО-2019

    /Files/images/001zno2019/зно2019.JPG

    ***************************************

    СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

    З 5 лютого 2019 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

    18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року.

    Програма реєстрації буде розміщена на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

    Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Важливо правильно обрати категорію особи - учасника ЗНО:

    · для тих, хто у2019 році завершує навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року»;

    · для учнів (студентів, слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здобувають в поточному році повну загальну середню освіту, – категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

    ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

    Випускники закладів загальної середньої освіти, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

    · копію паспорта (сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові);

    · 2 фотокартки для документів розміром 3*4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері;

    · реєстраційну картку.

    Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

    Комплекти реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

    ПУНКТИ РЕЄСТРАЦІЇ

    У разі потреби за консультацією або технічною допомогою з питань реєстрації можна звернутись до пунктів реєстрації. Перелік пункті реєстрації та графік їх роботи буде розміщено на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua та Харківського РЦОЯО zno-kharkiv.org.ua в розділі «ЗНО-2019».

    У м. Суми пункти реєстрації будуть на базі: КЗ Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сумського державного університету (центральний корпус та корпус 2), Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.

    У м. Глухів на базі - Глухівського агротехнічного інституту імені С.А.Ковпака Сумського національного аграрного університету.

    У м. Шостка на базі - Шосткинського інституту Сумського державного університету.

    ОСОБЛИВІ (СПЕЦІАЛЬНІ) УМОВИ

    Особи з особливими освітніми потребами, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проведення ЗНО, повинні разом з пакетом документів надати медичнийвисновокпро створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900.

    ПРИЧИНІ ВІДМОВИ У РЕЄСТРАЦІЇ

    · ненадання документа(ів), що підтверджує(ють) достовірність інформації, зазначеної в реєстраційній картці;

    · надання недостовірної інформації;

    · подання реєстраційних документів особою, яка відповідно до вимог законодавства не має права на участь у зовнішньому оцінюванні;

    · відправлення реєстраційних документів після завершення встановленого строку реєстрації (особі, яка в період реєстрації не подавала реєстраційних документів) або перереєстрації;

    · неналежного оформлення документів, необхідних для реєстрації;

    · неможливості створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання відповідно до медичного висновку.

    Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, 057705 15 64.Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст із зв’язків з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23496

    /Files/images/001zno2019/Слайд1.JPG/Files/images/001zno2019/Слайд2.JPG/Files/images/001zno2019/Слайд3.JPG/Files/images/001zno2019/Слайд4.JPG/Files/images/001zno2019/Слайд5.JPG/Files/images/001zno2019/Слайд6.JPG/Files/images/001zno2019/Слайд7.JPG/Files/images/001zno2019/Слайд8.JPG

    ЗНО-2018

    До уваги інструкторів, старших інструкторів, чергових!

    Перегляньте фільми за посиланням та ознайомтесь із відповідними технологічними картами за посиланнями.

    Для старшого інструктора на іноземній мові
    https://www.youtube.com/watch?v=4hl8L38i-70&feature=youtu.be

    для старшого інструктора
    https://www.youtube.com/watch?v=cJmApwwt4IY&feature=youtu.be

    ІНСТРУКЦІЇ за посиланням інструкції

    ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКА ЗНО-2018

    Учаснику ЗНО-2018 в день тестування необхідно:

    1) своєчасно прибути до пункту ЗНОіз Сертифікатом ЗНО та документом, на підставі якого особу зареєстровано для участі в ЗНО (серія та номер якого вказані в Сертифікаті), запрошенням-перепусткою (потрібно роздрукувати самостійно на сайті Українського центру в розділі Інформаційна сторінка).


    На сайті Українського центру з 30 квітня 2018 рокубудуть розміщені запрошення-перепустки з інформацію про місце та час проведення ЗНО.
    Необхідно, заздалегідь ознайомитися із маршрутами доїзду до пунктів проведення ЗНО.
    Допуск учасників до пункту проведення ЗНО триває з 10.15 до 10.50.
    Учасники, які запізнились, до пункту проведення ЗНО не допускаються.
    Важливо! У разі пред’явлення копій Сертифіката, паспорта або іншого документа,серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, учасник зовнішнього оцінювання до пункту ЗНО не допускається.
    Окрім документів із собою необхідно мати дві-три ручки з чорнилом чорного кольору, а також, за бажанням, маленьку прозору пляшку (без етикетки) з питною водою.

    2) ввічливо ставитися до учасників ЗНО і працівників пункту ЗНО;
    3) виконувати вказівки та вимоги працівників пункту щодо процедури проходження ЗНО;
    4) після завершення часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи, повернути матеріали ЗНО (крім зошита із завданнями сертифікаційної роботи) працівникам пункту;
    5) виконувати сертифікаційну роботу на робочому місці, визначеному Українським центром;
    6) виконувати та оформляти сертифікаційну роботу згідно з правилами, зазначеними в зошиті із завданнями;
    7) до виходу з пункту ЗНО надати уповноваженій особі Українського центру Сертифікат для проставляння відмітки про проходження зовнішнього оцінювання.

    Учаснику забороняється в день тестування:

    1) приносити до пункту ЗНО небезпечні предмети або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров'я людини;
    2) використовувати в пункті ЗНО та мати при собі або на своєму робочому місці протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи, засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою ЗНО (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких учасник повинен повідомити працівникам пункту до початку виконання роботи);
    3) заважати іншим учасникам ЗНО виконувати роботу;спілкуватися в будь-якій формі з іншим учасником ЗНО під час виконання сертифікаційної роботи;списувати відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника; виносити за межі аудиторії зошити із завданнями сертифікаційної роботи, їх окремі аркуші, бланки відповідей;
    4) псувати майно закладу, у приміщенні якого розміщується пункт ЗНО, чи майно осіб, які перебувають у такому пункті;
    5) персоналізувати сертифікаційну роботу.

    У разі порушення однієї або кількох вимог, учасник за вимогою осіб, відповідальних за організацію та проведення ЗНО, має повернути їм матеріали зовнішнього оцінювання та залишити пункт ЗНО.Результат ЗНО в такому випадку анулюється Українським центром на підставі рішення апеляційної комісії за поданням регламентної комісії.

    Матеріали для інструкторів, старших інструкторів, чергових

    Технологічна карта старшого інструктора(інструктора)

    Технологічна карта старшого інструктора (інструктора) (іноземні мови)

    Типова промова інструктора

    Типова промова інструктора (іноземні мови)

    Технологічна картка чергового

    Про порядок реєстрації на ЗНО-2018

    https://drive.google.com/open?id=1uEJ71Zv-H6De3sx8B3ZBsrGYTTe2QLWi

    /Files/images/002zno/03. Шостка_Громадські.jpg/Files/images/002zno/02.Шостка_новації.jpg/Files/images/002zno/Слайд2.JPG/Files/images/002zno/Слайд3.JPG/Files/images/002zno/Слайд4.JPG/Files/images/002zno/Слайд5.JPG/Files/images/002zno/Слайд6.JPG/Files/images/002zno/Слайд7.JPG/Files/images/002zno/Слайд8.JPG/Files/images/002zno/Слайд9.JPG/Files/images/002zno/Слайд10.JPG

    /Files/images/001zno/Снимок1.PNG

    ПРОБНЕ ЗНО

    ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2018 РОЦІ
    24 та 31 березня 2018 року для всіх бажаючих ознайомитися з процедурою ЗНО, проводиться пробне зовнішнє незалежне оцінювання (пробне ЗНО).
    Проведення пробного ЗНО здійснюється за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб.
    Вартість одного пробного тесту у 2018 році для учасників порівняно з 2017 роком не змінилась і складає 129 гривень (по Харківському РЦОЯО).
    З 09 до 31 січня 2018 року на сайті Харківського РЦОЯО (http://zno-kharkiv.org.ua) у розділі «Пробне ЗНО» відбудеться реєстрація на пробне ЗНО для мешканців Полтавської, Сумської та Харківської областей. 
    У разі одночасного проведення пробного ЗНО з декількох навчальних предметів особа може зареєструватися для складання тесту лише з одного із цих навчальних предметів. 
    Реєстрація для участі в пробному ЗНО вважається завершеною після надходження коштів для оплати послуг із проведення пробного ЗНО на рахунок, зазначений у реквізитах, що формуються одночасно з реєстраційною заявою.
    Учасники пробного ЗНО з іноземних мов зможуть пройти процедуру тестування з цього предмета з аудіюванням. 
    Основні кроки для реєстрації на пробне ЗНО: 
    1) ознайомитися з Положенням про пробне зовнішнє незалежне оцінювання; 
    2) сформувати реєстраційну заяву за допомогою спеціального сервісу, вказавши такі дані: прізвище, ім'я, по батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, електронна адреса, категорію випускника (випускник поточного року, учень (слухач, студент) професійно-технічного, вищого навчального закладу І-ІІ р. а, випускник минулих років), перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою особа бажає отримати завдання пробного тесту, обрати із запропонованого переліку населений пункт, де особа буде проходити пробне ЗНО; 
    3) заповнити всі поля електронної форми, отримати персональний пароль і код (зберегти!) до «Особистого кабінету учасника пробного ЗНО»; 
    4) зайти на сторінку «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» роздрукувати реквізити для оплати кожного замовленого предмету окремо та реєстраційну заяву;
    5) оформити реєстраційну заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО; 
    6) оплатити послугу з проведення пробного ЗНО протягом 3-х робочих днів із дня електронної реєстрації (квитанцію зберігати в себе), але не пізніше трьох робочих з останнього дня визначеного строку реєстрації;
    7) перевірити стан надходження оплати та реєстраційної заяви на сторінці «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» через 10 робочих днів з дня оплати та відправки реєстраційної заяви.
    8) самостійно роздрукувати запрошення на пробне ЗНО з 1 березня 2018 року зі сторінки «Особистий кабінет учасника пробного ЗНО». 
    Участь у пробному ЗНО є добровільною. 
    Результати пробного ЗНО не використовуються для оцінювання рівня навчальних досягнень учнів та для конкурсного відбору до ВНЗ. 
    Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України (057 705 15 64). 
    Додаткова інформація з питань ЗНО: Якушева Олена Сергіївна, спеціаліст по зв’язкам з громадськістю (057) 705 07 37, 097 83 23 496.

    ПЕДАГОГАМ

    Предмет Посилання
    Українська мова і література https://youtu.be/jQyKoJWghIc
    Історія України https://youtu.be/VUGpkQ7oPe8
    Математика https://youtu.be/OaNi2rbndPA
    Англійська мова https://youtu.be/SwqBlB-0oIE
    Фізика https://youtu.be/kHGil0WwY7Q
    Географія https://youtu.be/rPCyAKRaMN4
    Біологія https://drive.google.com/open?id=1klGdZRbvTvOElciwF2jRYw7dgeaf4vqO
    Хімія https://drive.google.com/open?id=1CVB_xe1ING1JlTiND38pB9T4KOudOXQk

    /Files/images/001zno/1.JPG

    /Files/images/001zno/1зно.JPG/Files/images/001zno/2зно.JPG/Files/images/001zno/3зно.JPG/Files/images/001zno/4зно.JPG/Files/images/001zno/5зно.JPG/Files/images/001zno/6зно.JPG/Files/images/001zno/7зно.JPG/Files/images/001zno/8зно.JPG/Files/images/001zno/9зно.JPG/Files/images/001zno/10зно.JPG/Files/images/001zno/11зно.JPG/Files/images/001zno/12зно.JPG/Files/images/001zno/13зно.JPG/Files/images/001zno/14зно.JPG


    /Files/images/001zno/ЗНО.jpg 

    /Files/images/01112016/5678.jpg

    /Files/images/001zno/Слайд4.JPG/Files/images/001zno/Слайд5.JPG/Files/images/001zno/Слайд6.JPG/Files/images/001zno/Слайд7.JPG/Files/images/001zno/Слайд8.JPG/Files/images/001zno/Слайд9.JPG/Files/images/001zno/Слайд10.JPG/Files/images/001zno/Слайд11.JPG/Files/images/001zno/Слайд12.JPG/Files/images/001zno/Слайд13.JPG/Files/images/001zno/Слайд14.JPG/Files/images/001zno/Слайд15.JPG/Files/images/001zno/Слайд16.JPG/Files/images/001zno/Слайд17.JPG/Files/images/001zno/Слайд18.JPG/Files/images/001zno/Слайд19.JPG/Files/images/001zno/Слайд20.JPG/Files/images/001zno/Слайд21.JPG/Files/images/001zno/Слайд22.JPG/Files/images/001zno/Слайд24.JPG/Files/images/001zno/Слайд25.JPG/Files/images/001zno/Слайд26.JPG/Files/images/001zno/Слайд27.JPG/Files/images/001zno/Слайд28.JPG

     

    «Як успішно пройти ЗНО?»

    Пропонуємо Вашій увазі рекомендації максимально успішного складання тестів ЗНО (і не тільки). Для того, щоб Ви могли впевнено впоратися з тестовими завданнями, почніть готуватися заздалегідь. А як не розгубитися під час тестування, Вам підкаже цей матеріал.

    Тренуйся!

    Перед офіційним тестуванням варто виконувати якнайбільше опублікованих тестів – просто заради тренування. Не можна навчитися добре розв'язувати тести, не виконуючи їх, підмінюючи цю практику іншими видами контролю й самоконтролю. Таке тренування дасть змогу не тільки краще ознайомитися з типовими конструкціями тестових завдань, а й збагатить іншим досвідом –самоспостереження й оптимального розподілу часу впродовж тестування.

    Поспішай!

    Тренуйтеся зі секундоміром у руках. Порівнюйте час, потрібний для виконання тестів. Обмежуйте його. Без таких обмежень, що змушують працювати в максимально швидкому темпі, без імітації змагальної ситуації неможливо змоделювати той стрес (напругу), причиною якої є будь-яке тестування.

    Випробовуй!

    Під час тренування застосовуйте правильну тактику, тобто дотримуйтеся всіх рекомендацій, як правильно вирішувати окреме завдання чи тест загалом. Наприклад, не слід двічі перечитувати малозрозумілу інструкцію, а треба відразу ж ознайомитися з варіантами відповідей. Тоді зміст відповідей прояснить Вам, що ж саме є необхідним у інструкції до даного завдання. Це конкретний приклад тактики, яку треба випробовувати. Її можна освоїти й ефективно застосовувати, тільки активно тренуючись розв'язувати тести.

    Пропускай!

    Треба навчатися пропускати важкі чи незрозумілі завдання. Пам'ятайте: у тесті завжди знайдуться такі завдання, з якими Ви обов'язково впораєтеся. Просто нерозумно не набрати балів тільки тому, що Ви не добралися до «своїх» завдань, а застрягли на тих, навчальний матеріал яких Вам не відомий. Звичайно, така тактика не завжди може бути успішною. Якщо тест побудований за принципом «сходів» і починається з легких запитань, то не варто пропускати всі перші завдання.

    Угадуй!

    Якщо Ви впевнені у виборі, але інтуїтивно можете віддати перевагу якійсь відповіді перед іншими, то інтуїції варто довіряти! Така довіра, як правило, допомагає набрати більше балів.

    Відкидай!

    Багато завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати відразу правильної відповіді, а послідовно відкидати ті, які точно не підходять. Метод відкидання дозволяє концентрувати увагу всього на одній-двох ознаках (і це легше), а не відразу на п'ятьох-сімох (що набагато складніше).

    Скорочуй вибір!

    Якщо декілька відповідей (1-2) із чотирьох чи п'яти варіантів здаються Вам зовсім не відповідними, а інші підходять із однаковою ймовірністю, то в такому разі правильніше буде не пропускати цього завдання, а намагатися обрати відповідь із інших просто навмання. Застосовуючи таку тактику, Ви отримаєте більше балів. Це – теорія ймовірності. Адже «негативне знання» (про те, яка відповідь свідомо не годиться) – це теж знання, і нерозумно відмовлятися від його використання.

    Думай тільки про поточне завдання!

    Коли Ви бачите завдання (питання), то забувайте все, що було в попередньому: як правило, завдання в тестах не пов'язані одне з одним. Тому знання, які Ви застосували в одному (вже розв'язаному Вами), як правило, не допомагають, а тільки заважають сконцентруватись і правильно розв'язати інше завдання. Ця установка дає Вам та іншим безцінний психологічний ефект – забудьте про невдачу в минулому завданні (якщо воно виявилося Вам не по зубах). Думайте тільки про те, що кожне нове завдання – це шанс набрати бали.

    Читай завдання до кінця!

    Саме непрочитання завдання до кінця може стати причиною того, що Ви зрозумієте умову завдання за «першими словами», а кінцівку добудуєте у власній уяві. Це найпростіший спосіб зробити прикрі помилки в найлегших питаннях.

    Не засмучуйся!

    У будь-якому професійно підготовленому тесті чимало завдань, із якими Ви просто не зможете впоратися (так заплановано). Навіть більше, усі 100 % завдань зможуть виконати лише одиниці з сотень тисяч! Тому немає жодного сенсу розхлюпувати емоційну енергію на передчасне розчарування. Навіть якщо Вам видаватиметься, що Ви допустили занадто багато помилок і просто завалили тест, то пам'ятайте: дуже часто таке відчуття є помилковим. Адже після порівняння Ваших результатів із результатами інших учасників може з'ясуватися, що інші допустили ще більше помилок. У підсумку Ви одержите якщо не найвищий тестовий бал, то цілком пристойний. Ця установка особливо потрібна «круглим відмінникам», які звикли при звичайних методах контролю домагатися максимального результату (завжди дванадцятки). Якщо Ви хочете стати класним «тестовим бійцем», навчайтеся не тільки наносити удари, а й «тримати» їх (якщо висловлюватися термінами боксу). Треба категорично відмовитися від комплексу відмінника, який не звик непохитно переносити окремі локальні невдачі.

    Заплануй два кола!

    Сплануйте середній час на кожне завдання таким чином, щоб за дві третини (максимум три чверті) відведеного часу пройти всі завдання «за першим колом». Тоді Ви встигнете набрати максимум балів на легких для Вас («своїх») завданнях, а потім зможете подумати й дібрати щось на важких, які Вам спочатку довелося пропустити.

    І найголовніше з найголовнішого!

    Візьміть із собою необхідні документи для входу в пункт тестування:

    • сертифікат ЗНО;

    • документ, за яким Ви реєструвалися (паспорт або свідоцтво про народження);

    • запрошення-перепустку.

    Сплануйте і передбачте час на добирання до пункту тестування. Зважайте на корки та ремонт доріг. Виїжджайте завчасно. Будьте готові до різної температури повітря у Вашій аудиторії. Візьміть пляшечку води. Не забудьте дві щасливі ручки чорного кольору.

    Пам'ятайте, що більшість людей, які Вас оточує, і, зокрема, ми бажаємо Вам успіхів!

    КОРИСНІПОСИЛАННЯ

    ЗНАЙТИНАС

    © 2023 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"