234tr5fg

    Сьогодні ми поговоримо про ДОБРОТУ. Що таке доброта?Доброта це ВЧИНОК!   Ця дія!  Доброта – це стан, який виражається в турботі і дружньому розташуванні до людей, тварин і світу в цілому. «Доброта – це те, що може почути глухий і       побачити сліпий» (Марк Твен)

    13 листопада світ відзначає Всесвітній день доброти. День доброти є часом, коли кожен може зробити щось хороше для інших, показати турботу, підтримку, любов, увагу.

                Свято було засноване в 1998 році у Токіо на 1-й конференції Всесвітнього руху доброти (World Kindness Movement).  В даному заході брали участь представники Австралії, Канади, Японії, Таїланду, Сінгапуру, Великобританії і США (пізніше до Руху приєдналися й інші країни). У Руху є свій офіційний документ – «Декларація доброти».  Дата святкування  не  змінюється і щорічно відзначається 13 листопада людьми по всьому світу.

    В сучасному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план, і зокрема – доброти серед нас стало набагато менше – цей факт, на жаль, очевидний. Тому сьогоднішнє свято – ще один привід згадати про такі якості і категорії людських відносин як Доброта.  Робити добро зовсім нескладно, а результат у добрих справ і вчинків колосальний.

    Творити добрі справи – неймовірно просто, добро не вимірюється грошима, часом – не вимагає багато часу і сил, головне – почати. Навіть просто добра усмішка незнайомій людині – вже здатна творити чудеса. Адже крім того, що добрі справи підвищують всім настрій, вони ще й як не можна краще впливають на самопочуття, підвищують життєвий тонус. Згідно з дослідженням психологів і лікарів з різних країн, люди, які щодня роблять добрі справи, краще почуваються і фізично, відчувають своє життя більш гармонійним, володіють кращим імунітетом, а значить – вони менше хворіють і довше живуть

    У доброї людини гарний настрій, їй завжди легко. Добра людина радісна, весела, їй хочеться поділитися радістю з усіма. Добра людина помічає красу оточуючого світу.

    Правила доброти

    • Допомагайте тим, хто має у цьому потребу
    • Не будьте жадібними
    • Жалійте інших
    • Вибачайте помилки інших
    • Бережіть рідні краєвиди, охороняйте їх
    • Шануйте і поважайте працю інших
    • Поважайте старших
    • Любіть і поважайте своїх батьків

    ПРИТЧА

    Колись давно старий відкрив своєму онукові одну життєву істину: - У кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк представляє зло: заздрість, ревнощі, жаль, егоїзм, амбіції, брехню. Інший вовк представляє добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність. Онук, зворушений до глибини душі словами діда, задумався, а потім запитав: - А який вовк в кінці перемагає? Старий усміхнувся і відповів: - Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш.

    Творіть добро і скрізь, де б ви не були, пам’ятайте про те, що ми всі - люди!!! Добро повертається добром!

    За матеріалом  з мережі  Інтернет

    КОРИСНІПОСИЛАННЯ

    ЗНАЙТИНАС

    © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"