Бібліотека

    інформація про бібліотеку нашої школи

    Серед гетьманів України Пилип Орлик посідає особливе місце. Він уособлення великого патріота України, що намагався піднести українську національну ідею у світі. Конституція Пилипа Орлика не лише проголошувала незалежну Українську державу, а й закріплювала найпрогресивніші для того часу ідеї державного життя. Детальніше ознайомитися із життям Пилипа Орлика та статтями створеної ним Конституції можна у шкільній бібліотеці.

    куліш

    Вибір підручників для 4-х класів

    Вибір підручників 4 класів page 0002Вибір підручників 4 класів page 0002

    Бібліотечний урок для першокласників

    Першокласники продовжують знайомство з освітнім середовищем навчального закладу. І сьогодні для маленьких дослідників 1-В класу завідувач шкільної бібліотеки Наталія Хорохордіна спільно з класним керівником Оленою Артюх провели бібліотечний урок. Діти побачили величезне книгосховище, тематичні полички, видання для найменших. Дітки продемонстрували перші навички читання, знання правил бережливого поводження з книгами. 

    bib3bib3bib3

    Вибір підручників 2020-2021 н.р.

    Вкладені файли: Підручники 6, 11 класи

    Презентація книги "Холодний Яр"

    З 18 по 22 грудня бібліотекарями ШСШ І-ІІІ ступенів №1 для учнів 5-11 класів проведено презентація історико-документального роману Юрія Юрійовича Горліса-Горського "Холодний Яр".
    Історія Холодного Яру - героїчна сторінка боротьби за незалежність України в 1917-1920 рр. Це був один із потужних повстанських центрів, створених місцевим селянством для захисту своїх життєвих інтересів та підтримки української державності.
    Книга присвячена буремним подіям Української революції 1917-1920 років, утворенню Холодноярської республіки, територія якої охоплювала понад 25 сіл і мала 15-тисячну селянську повстанську армію на чолі з головним отаманом Холодного Яру Василем Чучупакою.

    /Files/images/001port/20171220_112716.jpg/Files/images/001port/20171220_111950.jpg/Files/images/001port/20171220_112745.jpg/Files/images/001port/20171220_113123.jpg


    Сучасна людина, яка живе в умовах інформаційного суспільства, повинна не тільки вміти читати, писати, говорити, але швидко та вільно орієнтуватися у потоці усної та писемної інформації. Оновлюється освіта, вводяться нові програми технології навчання, але головним залишається вміння учнів вчитися, самостійно знаходити інформацію, оцінювати її, обробляти, аналізувати, використовувати та створювати якісно нову. Вміння учня працювати з додатковою літературою з різних предметів допоможе вивести його за рамки підручника, глибше осмислити і зрозуміти вивчену тему, розділ, сприяти їх досягненням , як під час навчання у школі, так і в самостійному житті.

    Сучасні діти пізнають світ за книгами, і тому дитяче читання належить до загальнонаціональних проблем, від його стану залежить духовне здоров’я майбутньої нації. Тому і вирішальна роль у цій проблемі відводиться саме бібліотеці, як унікальному інституту дитинства.

    Перших своїх читачів шкільна бібліотека зустріла в 1971 році. На согодні фонд бібліотеки складає 41458 тисяч примірників. Є читальний зал на 12 посадочних місць, абонемент, два книгосховища. Оформлені тематичні полички: «Україна. Символи державності», «Спорт це твоє здоров’я». «Нові надходження», «На світі тисячі профеій, одна із них твоя», «Психологія допомагає вчителю», «На допомогу обдарованим дітям», «Трагічні сторінки історії», «Хай хліб, як сонце, сяє на столі», «Майбутньому абітурієнту», «Не нашкодь собі», «Олімпійський куточок», «Бібліотека для батьків», «Естетичне виховання», «Куточок правознавця», «Земляки - письменники», «Звичаї нашого народу», «Усі ми – родом з України». В читальній залі розташовано велика кількість довідкової сучасної літератури: словники, довідники,енциклопедії.

    І чим би ви не захоплювалися в школі історією, географією, математикою, на допомогу завжди прийде книга. Запрошуємо вас відвідати шкільну бібліотеку.

    Тематичні полички

    /Files/images/IMG_20151201_103453.jpg/Files/images/IMG_20151201_103625.jpg/Files/images/IMG_20151201_103607.jpg/Files/images/IMG_20151201_103641.jpg/Files/images/IMG_20151201_103519.jpg/Files/images/IMG_9999.jpg

    Шкільна бібліотека бере участь у всеукраїнському екперементі за іноваційним освітнім проектом «Шкільна електронна бібліотека «ЩБІЦ – інфо»

    Впровадження електронної бібліотеки забезпечить інформацією без використання мережі Інтернет, що допоможе учням та вчителям у навчально – виховному процесі.

    08.12.2015р.Бібліотекарі та актив бібліотеки провели інформ-хвилинки в 5-11 класах «Що таке насильство?» в рамках акції «16 днів проти насильства»

    /Files/images/bbloteka/IMG_20151208_103620.jpg /Files/images/bbloteka/IMG_20151208_103655.jpg

    Згідно плану бібілотекарі провели бібліотечні уроки в 1-4 класах: «Гігієна читання», «Історія створення книги», «Як користуватись довідковою літературою»

    /Files/images/bbloteka/Фото0719[1].jpg /Files/images/bbloteka/Фото0720[1].jpg /Files/images/bbloteka/Фото0727[1].jpg /Files/images/bbloteka/Фото0734[1].jpg

    На цій сторінці розміщені посилання на найкращі електронні бібліотеки, де ви можете читати, або скачувати різні літературні джерела в електронному варіанті.

    ВікіДжерела — вільні тексти українською мовою;

    Вікіпідручник — вільна бібліотека підручників українською мовою;

    Е-бібліотека «Чтиво» — Безкоштовна україномовна література на всі смаки;

    Бібліотека "Літера" — найбільша у світі колекція українських оцифрованих книг у форматах: pdf, djvu

    DIASPORIANA.ORG.UA— бібліотека електронних копій друкованих книг української діаспори, переважно давніх, всі книги доступні у форматі pdf або djvu.

    Електронна бібліотека "Культура України" — бібліотека електронних копій паперових книг.

    Література Бібліотека Українського Центру — Велика динамічна бібліотека, з можливістю додавання творів, коментарями та відгуками. Налічує понад 12000 творів більше 2000 авторів

    Українська проза на Ліб.Ру — каталог української прози у форматі txt

    «Джерело» — Бібліотека світової літератури українською мовою

    Ізборник — Історія України IX—XVIII ст. Першоджерела та інтерпретації. Також є переклад Швейка українською.

    EXLIBRIS українська електронна бібліотека: історія, публіцистика, художня література

    BIBLOS — Україномовна Е-бібліотека. Література усіх жанрів, напрямків. Також наявні самвидав, переклади, статті з бібліотечної справи, та все, що стосується бібліотек (електронних теж).

    «Аргонавти Всесвіту» — Бібліотека української та зарубіжної фантастики в українському перекладі.

    Поетика Багато класичної і сучасної української поезії

    Читанка— дитяча публічна онлайн-бібліотека, яка містить відскановані копії книжок, що були видані давно.

    Бібліотека кошового писаря українська поезія

    Українське життя в Севастополі Бібліотека ім. Марії Фішер-Слижхудожня література, українистика, історія, публіцистика

    Електронна бібліотека української літератури Університету Торонто класична художня література, архіви, історія

    Т. Г. Шевченко, «Кобзар»UkrLit - Електронна бібліотека - Близько 300 творів вітчизняних письменників XVIII-XIX століть

    КЕБУ Команда електронних бібліотек України (КЕБУ)

    Всеукраїнська електронна бібліотека Бібліотека українських книг

    «Проба Пера»— сучасна українська література.

    «Весела абетка»— інтернетова читанка.

    Українська спілка історія, художні твори, поезія, посилання на інші онлайнові українські бібліотеки

    Бібліотека Української Літератури — Класична, сучасна література, біографії; корисна інформація для школяра

    Нариси Історії України — доступні вільно підручники з історії

    Інститут історії України НАН України — електронні версії досліджень та монографій сучасних українських істориків, українська історична періодика.

    Українські народні пісні — тексти, ноти, різні варіанти, кліпи.

    Українські народні казки — тексти казок західних регіонів України, також демонологічні розповіді, народні оповідання, легенди та повір'я

    Відродження - Книги онлайнБібліотека видавництва «Відродження» (Дрогобич)

    Видання ЧДУ імені Петра Могили — Україномовні підручники, посібники, методична література, статті та наробки вчених університету.

    Кіровоградська обласна універсальна наукова бібліотека імені Д. І. Чижевського — Багато джерел з історії краю та рідкісних творів

    Національна бібліотека України імені В.І.Вернадського Окрім електронного каталога бібліотеки з 433 тис. записів, містить повнотекстові автореферати дисертацій (43,8 тис.), статті з періодичних видань (18,6 тис.), книги та тексти (400)

    Сокальська районна центральна бібліотека ім. В. Бобинського — містить лише вірші і критику В. Бобинського

    Студрада - коаліція юристів юридична онлайн бібліотека дисертацій та літератури

    Лібрарій Багато класичної і сучасної української літератури 10-2010 не відкрилосьАрхів старих газетстарі українські газети

    Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека — Вірші та оповідання для дітей, загадки, різноманітні пізнавальні статті дітям про Україну, що стануть у нагоді при підготовці до шкільних ранків, тематичних вечорів та й просто для загального розвитку.

    Студентська Електронна Бібліотека — україномовні та російськомовні електронні книги та підручники різних напрямків для студентів ВУЗів та школярів.

    УкрКнига- навчальні матеріали вищих навчальних закладів України, книги видатних політиків та цікава художня література.

    Українська технічна література. Дещо по технічних галузях

    "Тексти" на ex.ua — український книжковий розділ на сайті ex.ua

    КОРИСНІПОСИЛАННЯ

    ЗНАЙТИНАС

    © 2023 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"