День українського добровольця

  З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, виховання справжніх патріотів Батьківщини для учнів 6 класу була проведена виховна година "Доброволець - це поклик серця!"

  ns

  152 річниця народження Лесі Українки

  25 лютого - день народження жінки-лицарки, справжньої УКРАЇНКИ, Дочки Прометея, яка запалила в наших серцях вогонь любові, віри, свободи, незламності, навчила "крізь сльози сміятись, серед лиха співати пісні".
  Зі 152-річчям поетку Правди вітають учні Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1
   

  Співпраця з музеєм

  Знати історію й вміти відверто говорити про наболіле... Шанувати минуле й прагнути щасливого майбутнього... Завдяки багаторічній співпраці з музеєм І.Кожедуба знову зустрілися разом.
  Як же змінив нас цей важкий рік... стали дорослими й розважливими.... думки вже зовсім не дитячі... лише МРІЯ одна на всіх - ПЕРЕМОГА ??????
  k1

  Міжнародний день рідної мови

  Нації вмирають не від інфаркту, спочатку їм відбирає мову. (Ліна Костенко)
  Рідна мова - це наша сила, віра й надія у світле майбуття. Нині всі переконалися, що мова має значення.
  І саме сьогодні, в День рідної мови, вітаємо переможців вікторини "Гранослов", учнів 9 - А класу: Прокопенка Іллю та Щигот Варвару (Імісце), Лакозу Данила (ІІ місце), Жовтоножка Артема (ІІІ місце). Зичимо перемог, нових відкриттів і злетів!

   

  "В серці ніжну і погідну збережу я мову рідну!" - під таким гаслом пройшла у 3-Б класі ШСШ №1 вікторина до Міжнародного дня рідної мови. Учні показали себе справжніми знавцями рідної мови.

  16 лютого - День єднання. Чи не символічно провести його разом з однокласниками? Не просто зустрітися, а попрацювати разом. Кожен докладає власну цеглинку задля Перемоги. Хочеться вірити, що ті окопні свічки, які ми сьогодні навчилися робити, зігріють наших хлопців, принесуть їм часточку тепла, нашої поваги й віри. ??sv1

  День пам'яті Героїв Крут

  Крути – бій за майбутнє
  29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Саме там відбувся бій, що став одним із символів нескореного духу нашої нації. В центральній міській бібліотеці на вечір пам’яті «Їм у віках судилося безсмертя» зібралася учнівська молодь ШСШ І-ІІІ ступенів № 1 та Шосткинського фахового коледжу, представники міської влади на чолі з міським головою Миколою Ногою, міські активісти, щоб вшанувати Героїв Крут і всіх українців, які загинули і, нажаль, продовжують гинути, захищаючи Батьківщину. В нашій пам’яті вони назавжди залишаться героями.

  День Соборності України

  Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності.
  Нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашої країни та добробуту наших людей.
  Міцного здоров'я, миру та злагоди кожній родинісоборність

  Цьогоріч, готуючись до новорічних свят, неможливо не згадати родини, які не мають змоги зробити подарунок своїй дитині, приготувати вечерю чи, навіть, зігрітися.
  Тож учні 9-А класу #ШСШ №1 сьогодні долучилися до акції "Новорічний подарунок жителям Херсона від Шостки", організованої #Волонтерським центром "ШОСТКА-ДОБРО".
  Кожна наша сім'я передала частинку своєї душі, що втілилась в іграшках, канцтоварах, продуктах харчування, засобах гігієни, теплих речах та надали фінансову підтримку.
  Нехай цей невеличкий внесок допоможе відчути свято кожній родині Херсону.

  vz1

  Учні 1-4 класів ШСШ №1 з любов’ю і шаною створили малюнки та обереги для наших воїнів, підрозділів Збройних Сил України.
  У дитячих роботах, сповнених тепла і щирих почуттів, — захоплення мужністю українських воїнів. Віримо, що зворушливі дитячі вітання додадуть гарного настрою та стійкості захисникам України.
  У такому єднанні та з такою підтримкою наших учнів, які своїми посмішками, малюнками, листами надихають і наповнюють життєвою енергією, ми однозначно переможемо! Роботи будуть передані Волонтерський центр "ШОСТКА - ДОБРО"

  Всесвітній день української хустки

  Українська хустка – символ нашого народу, прадавній оберіг, що символізує патріотизм, вірність традиціям та любов до рідної країни.

  Сьогодні вкрай важливо відроджувати традиції та звичаї,берегти нашу культурну спадщину.
  З цією метою 7 грудня у ШСШ #1 для здобувачів освіти старшокласниками був проведений майстер - клас по зав'язуванню української хустки.хустка3хустка1хустка2

  «Наші захисники»

  З метою відзначити День Збройних Сил України, сприяти патріотичному вихованню в учнів, ознайомити з особливостями та складом української армії, виховувати почуття людяності, любові до своєї Батьківщини для учнів 5-х класів був проведений урок-квест «Наші захисники».
  Здобувачі освіти розшифровували анаграми та складали асоціативний кущ, вірш-сенкан, висловлювали власні думки, визначали основні якості, риси, притаманні захиснику збройних сил України, знаходили їх в угорському кросворді, розшифровували дешифратор, продовжували фрази та розфарбовували вишиванку-оберіг.соколик4соколик3соколик1

  День волонтера

  5 грудня Україна та світ відзначає Міжнародний день волонтера. Волонтерство – це розмір твоєї душі, це відчуття, коли віддаєш щось своє, власне і радий поділитися тим… Здобувачі освіти 8-А та 8-Г класів ШСШ I-III ст. № 1 виконали різні інтерактивні вправи, розказували вірші про волонтерство та волонтерів, попрацювали в групах. Відбулася цікава відеозустріч з волонтером Пушкарем Ф.П., деякі учні поділилися своїм вкладом в цю благодійну справу. Ми запланували свою роботу в цьому напрямку. Саме такі години спілкування об’єднують сили та спонукають учнівство до благодійності. Дякуємо всім, хто в цей нелегкий час присвячує себе волонтерству!??

   

  wertfgh

  300-річчя з дня народження Г.С. Сковороди

  З нагоди святкування 300-річчя з дня народження українського мандрівного філософа, поета, байкаря, педагога, просвітителя Григорія Савича Сковороди зібралися учні 9-А, В класів Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів 1 у затишній залі Шосткинської центральної міської бібліотеки. Діти мали можливість насолодитися красою художнього слова, сценічною майстерністю, музичним мистецтвом. Життєва філософія Варсави є сучасною та близькою для молодого покоління.

  У центральній бібліотеці на честь трьохсотліття видатного українського письменника і філософа Григорія Сковороди влаштували літературний етюд «Духовна скарбниця філософа». Наші учні, яких запросили у гості до читального залу, згадали основні віхи біографії видатного українця, його творчий доробок.

  День пам'яті жертв Голодомору

  Щороку в останню суботу листопада Україна вшановує пам’ять невинних жертв Голодомору-геноциду.
  Для кожного з нас цей день – із присмаком гіркоти, суму й всенародної печалі. Адже голодомор – не факт з-поміж сторінок літопису народу, а спланований та реалізований у 1932 – 1933 роках геноцид проти України та українців. Це слід на душі нашого народу, чорна сторінка минувшини, що назавжди зостанеться незагоєною раною.
  Тож закликаємо усіх запалити свічку пам’яті та скорботи, разом з усією Україною.голодомор4
  голодомор1голодомор2голодомор3

  День Гідності та Свободи

  #gdignity, #gdignityUkraine

  Вже всьоме Україна приєднується до глобального руху - Всесвітнього Дня Гідності. Не залишилися осторонь і здобувачі освіти 9-В класу #ШСШ№1 м.Шостки.

  Слухаючи світовий гімн гідності, кожен формулював своє розуміння гідності, уявляв, що б міг сказати світу.

  Учні дивували всіх особливими фактами про свою особистість та відкривалися по-новому перед своїми однокласниками.

  За допомогою відео про ярлики і припущення  зробили висновки, що людину не можна оцінювати лише за одним фактом, а потрібен час на розуміння.

  А долоньки, що символізували індивідуальність кожного, об'єднали на спільному плакаті. Який, як і наш клас, складається з особистостей, але об'єднує всіх в колективі творчих, здібних, гідних учнів.

  Плісак

  ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

  #gdignity, #gdignityUkraine.

  #шостка_школа1

  Учні 7-А класу ШСШ №1 долучилися до великого марафону до Global Dignity. Щорічно 21 листопада українці відзначають важливе національне свято - День гідності і свободи. Учні 7-А класу   прослухали пісню «Гідність» Дейва Стюарта, яка стала світовим гімном гідності, обговорювали, що  таке гідність для кожного, згадали принципи гідності, гідні вчинки – «маленькі» чи «великі» – які  здійснюємо або спостерігаємо щодня , добрі справи, які починаються зі шкільних років, допомагають нам розвинути емпатію, розглянули  зображення та вибрали ті, які на їхню думку найкраще  характеризують гідність, пояснили свій вибір. Ми розмірковували над цінністю кожної людини, виконали вправу та обговорили поняття стереотипів серед людей. Хочемо долучитися і до інших ініціатив. Ми створили таку онлайн хмаринку "Гідність".

  Голуб1Голуб4Голуб2Голуб3

  День Гідності та Свободи

  21 листопада ШСШ №1 разом з усією країною відзначає день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист цінностей своєї держави.

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2023 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"