Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності.
    Нехай цей урочистий день утвердить нас у єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашої країни та добробуту наших людей.
    Міцного здоров'я, миру та злагоди кожній родинісоборність

Всесвітній день української хустки

Українська хустка – символ нашого народу, прадавній оберіг, що символізує патріотизм, вірність традиціям та любов до рідної країни.

Сьогодні вкрай важливо відроджувати традиції та звичаї,берегти нашу культурну спадщину.
    З цією метою 7 грудня у ШСШ #1 для здобувачів освіти старшокласниками був проведений майстер - клас по зав'язуванню української хустки.хустка3хустка1хустка2

«Наші захисники»

З метою відзначити День Збройних Сил України, сприяти патріотичному вихованню в учнів, ознайомити з особливостями та складом української армії, виховувати почуття людяності, любові до своєї Батьківщини для учнів 5-х класів був проведений урок-квест «Наші захисники».
    Здобувачі освіти розшифровували анаграми та складали асоціативний кущ, вірш-сенкан, висловлювали власні думки, визначали основні якості, риси, притаманні захиснику збройних сил України, знаходили їх в угорському кросворді, розшифровували дешифратор, продовжували фрази та розфарбовували вишиванку-оберіг.соколик4соколик3соколик1

День пам'яті жертв Голодомору

Щороку в останню суботу листопада Україна вшановує пам’ять невинних жертв Голодомору-геноциду.
    Для кожного з нас цей день – із присмаком гіркоти, суму й всенародної печалі. Адже голодомор – не факт з-поміж сторінок літопису народу, а спланований та реалізований у 1932 – 1933 роках геноцид проти України та українців. Це слід на душі нашого народу, чорна сторінка минувшини, що назавжди зостанеться незагоєною раною.
    Тож закликаємо усіх запалити свічку пам’яті та скорботи, разом з усією Україною.голодомор4
    голодомор1голодомор2голодомор3

День Гідності та Свободи

#gdignity, #gdignityUkraine

Вже всьоме Україна приєднується до глобального руху - Всесвітнього Дня Гідності. Не залишилися осторонь і здобувачі освіти 9-В класу #ШСШ№1 м.Шостки.

Слухаючи світовий гімн гідності, кожен формулював своє розуміння гідності, уявляв, що б міг сказати світу.

Учні дивували всіх особливими фактами про свою особистість та відкривалися по-новому перед своїми однокласниками.

За допомогою відео про ярлики і припущення  зробили висновки, що людину не можна оцінювати лише за одним фактом, а потрібен час на розуміння.

А долоньки, що символізували індивідуальність кожного, об'єднали на спільному плакаті. Який, як і наш клас, складається з особистостей, але об'єднує всіх в колективі творчих, здібних, гідних учнів.

Плісак

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

#gdignity, #gdignityUkraine.

#шостка_школа1

Учні 7-А класу ШСШ №1 долучилися до великого марафону до Global Dignity. Щорічно 21 листопада українці відзначають важливе національне свято - День гідності і свободи. Учні 7-А класу   прослухали пісню «Гідність» Дейва Стюарта, яка стала світовим гімном гідності, обговорювали, що  таке гідність для кожного, згадали принципи гідності, гідні вчинки – «маленькі» чи «великі» – які  здійснюємо або спостерігаємо щодня , добрі справи, які починаються зі шкільних років, допомагають нам розвинути емпатію, розглянули  зображення та вибрали ті, які на їхню думку найкраще  характеризують гідність, пояснили свій вибір. Ми розмірковували над цінністю кожної людини, виконали вправу та обговорили поняття стереотипів серед людей. Хочемо долучитися і до інших ініціатив. Ми створили таку онлайн хмаринку "Гідність".

Голуб1Голуб4Голуб2Голуб3

День Гідності та Свободи

21 листопада ШСШ №1 разом з усією країною відзначає день Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист цінностей своєї держави.

КОРИСНІПОСИЛАННЯ

ЗНАЙТИНАС