2023-2024 н.р.
![Возможно, это изображение 1 человек и ростки](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438216924_7493392047410433_8601397961708018389_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=73t8H1BwD3oQ7kNvgEjOE6F&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDHp3JQsSggLnv9_94uKw37TnwdWaJvbtpAWq64bkRo7g&oe=6667D492)
![lak3](/images/23_Plisak/lak3.jpg)
Учениця ШСШ №1 потрапила до “Книги рекордів освіти Сумщини”
Проєкт виготовлення паперу з водоростей отримав золоту медаль національного етапу Олімпіади геніїв
Учениця 10-А класу Шосткинської школи №1 Дар’я Лобунець вже не один рік працює над проєктом виготовлення паперу з водоростей. Ця розробка була визнана кращою у Національному етапі Олімпіади геніїв “GENIUS Olimpiad Ukraine”. Проєкт Дар’ї з виборов Золоту медаль.
Наставники юної дослідниці – вчитель хімії школи №1 Марина Мечик, старший викладач, кандитат хімічних наук ШІ СумДУ Оксана Павленко.
– Попри складні умови, але завдячуючи неймовірній наполегливості, юна науковиця досягла високого результату!!! Попереду Світовий етап Олімпіади геніїв в США, тож бажаємо Даші успіху, сили духу, наснаги на шляху до подальших перемог!!! Пишаємося нашими юними талантами та вчителями!!! Все буде Україна!
Наші науковці
Щорічно 11 лютого відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці.
Починають працювати над науковими дослідженнями у Шосткинській громаді ще в шкільному віці.
Так, учениця 9 класу Шосткинської школи №1 Дар’я Лобунець створила пакувальний папір з морських водоростей. Ідею Дар’ї допомогли втілити в життя наставники: Оксана Павленко та Марина Мечик, вчитель хімії Шосткинської спеціалізованої школи №1.
Вітаємо!
Вітаємо ученицю 8-В класу Тиченко вікторію та її наставника, вчителя математики Кочубей Світлану Григорівну! Вікторія здобула ІІ місце на ІІІ Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнів 5-11 класів "Геометрія навколо нас".
Гордість школи
![256315798 1086523312085346 7258287362048752797 n](/images/2020/plisak/2021-22/256315798_1086523312085346_7258287362048752797_n.jpg)