Новорічна Шосткинщина
Більше місяця тривав онлайн-конкурс, організований відділом культури Шосткинської міської ради «Новорічна Шосткинщина». ШСШ #1 перемогла в номінації “Казкова ялинка”.
Хочеться привітати всіх учасників цього конкурсу:
Тарасенка Ярослава (1-А клас) та окремо колектив 1-А класу
Селеонова Олександра (2-А клас)
Годину Матвія (5-А клас)
Верхушу Матвія (6-Б клас)
Годину Радомира (8-А клас)
Тетюру Євгенію (11-А клас)
Усик Юлію (11-А клас)
Шалду Ольгу (11-А клас)
Переможці! Вітаємо кожного окремо і всіх разом! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому – вчіться, дізнавайтесь нове, розвивайтеся. Успіхів вам, натхнення, творчості й позитиву!![Н4](/images/Н4.jpg)
![Н5](/images/Н5.jpg)
![Н1](/images/Н1.jpg)
![Н3](/images/Н3.jpg)
![Н2](/images/Н2.jpg)
![Н4](/images/Н4.jpg)
![Н5](/images/Н5.jpg)
![Н1](/images/Н1.jpg)
![Н3](/images/Н3.jpg)
![Н2](/images/Н2.jpg)