2023-2024 н.р.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
![Возможно, это изображение 1 человек](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/436151188_982562740061882_8753533491590682229_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=139WIU1Te8YQ7kNvgEKH3gu&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYAVKGek6t49Mm7SnJUsiJ2Rc4cKUDYcFDMeIQaXSMuFng&oe=6667CAB3)
ВІТАЄМО!
ШСШ І-ІІІ ступенів №1 вітає переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та їх керівників.
Вітаємо переможців!
Вітаємо!
Вітаємо учениць Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1,переможців ІІІ етапу Веукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт МАН:
Лобунець Дар'ю, ІІІ місце з хімії, вчитель- наставник Мечик Марина;
Шерстюк Дар'ю, ІІІ місце з біології, вчитель- наставник Пилипенко Наталія!!!
![Image](/images/2022/02/22/man.jpg)
Вітаємо!
Вітаємо юних науковців, призерів І етапу конкурсу захисту робіт Малої академії наук України. Пишаємося здобутками наших учнів і педагогів. Бажаємо в подальшому ще більше звершень і досягнення омріяних висот!
Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2020-2021 н.р.
Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН
Результати І етапу захисту дослідницьких робіт МАН
Сьогодні в ШСШ №1 відбулось представлення робіт учнів-членів МАН. Результати своїх досліджень демонстрували 14 юних науковців під керівництвом досвідчених керівників-вчителів: Голуб С.В., Крутової-Оникієнко О.О., Дмитренко Ю.М., Богданової В.О., Кочубей С.Г., Пилипенко Н.М., Мечик М.Ю.. Бажаємо нашим дослідникам творчих успіхів і гідно представити школу на І етапі захисту робіт.
Марафон юних науковців
Щиро вітаємо Панамаренко Богдана, учня 11-А класу отриманням відзнаки: право на стажування в компанії "Еверест" приз за завдання команди (членом якої був Богдан): спроектувати фільтри для труб заводу. Не зупиняйся на досягнутому! Успіхів та перемог!
Ось і підведення підсумків три денного марафону юних науковців! Щиро вітаємо Анну Бочарову, ученицю 11-А класу за отримання диплома І ступеня. Не зупиняйся на досягнутому! Успіхів та подальших перемог! Нехай мрії збуваються!