2023-2024 н.р.

Ось і завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, увінчаний успіхом учениці 9-Г класу ШСШ І-ІІІ ступенів #1 Міщанчук Владислави, яка посіла ІІ місце?. Під керівництвом учителя хімії Мечик Марини Юріївни та ст.викладача кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук, кандидата технічних наук Павленко Оксани Вʼячеславівни Владислава працювала над розробкою технології отримання маскувальних засобів з газонної трави, обробленої консервантами, яку можна використовувати в якості камуфляжного засобу. Така маскувальна сітка набагато перевершує аналоги з тканинних матеріалів, що є дуже актуальним у наш час.
    Дослідження проводилося на базі ШІ СумДУ.
    Щиро вітаємо Міщанчук Владиславу та її наставників із вагомим внеском у науку та виробництво. Бажаємо подальших звершень! Разом до Перемоги.
    Возможно, это изображение 1 человек

1709298202697

ВІТАЄМО!

ШСШ І-ІІІ ступенів №1 вітає переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та їх керівників.

334991729 206748118612379 1975758584848702848 n

Вітаємо переможців!

po9yu67t543e

Вітаємо!

Вітаємо учениць Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1,переможців ІІІ етапу Веукраїнського конкурсу- захисту науково-дослідницьких робіт МАН:

Лобунець Дар'ю, ІІІ місце з хімії, вчитель- наставник Мечик Марина;
    Шерстюк Дар'ю, ІІІ місце з біології, вчитель- наставник Пилипенко Наталія!!!

Вітаємо!

Вітаємо юних науковців, призерів І етапу конкурсу захисту робіт Малої академії наук України. Пишаємося здобутками наших учнів і педагогів. Бажаємо в подальшому ще більше звершень і досягнення омріяних висот!

vfy

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН 2020-2021 н.р.

man20

Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

IMG 20200228 121527

Результати І етапу захисту дослідницьких робіт МАН

Мала академія наук – це об’єднання розумних і талановитих юнаків та дівчат, яких не задовольняє робота з підручниками, вони займаються науково-дослідницькою роботою, читають спеціальну літературу, шукають відповіді на свої запитання з різних галузей знань. У процесі навчання слухачі проводять певну науково-дослідницьку роботу, яка сприяє виявленню нахилів та вподобань. Реалізовуються найамбітніші плани МАНівців шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних секціях.
     Як результат такої насиченої науково-дослідницької роботи, маємо 16 призерів І етапу захисту робіт.
     Вітаємо талановитих, розумних учнів та їх наукових керівників.

Сьогодні в ШСШ №1 відбулось представлення робіт учнів-членів МАН. Результати своїх досліджень демонстрували 14 юних науковців під керівництвом досвідчених керівників-вчителів: Голуб С.В., Крутової-Оникієнко О.О., Дмитренко Ю.М., Богданової В.О., Кочубей С.Г., Пилипенко Н.М., Мечик М.Ю.. Бажаємо нашим дослідникам творчих успіхів  і гідно представити школу на І етапі захисту робіт.

Марафон юних науковців

Щиро вітаємо Панамаренко Богдана, учня 11-А класу отриманням відзнаки: право на стажування в компанії "Еверест" приз за завдання команди (членом якої був Богдан): спроектувати фільтри для труб заводу. Не зупиняйся на досягнутому! Успіхів та перемог!

70811301_2472728446109099_1648889823844368384_o.jpg

Ось і підведення підсумків три денного марафону юних науковців! Щиро вітаємо Анну Бочарову, ученицю 11-А класу за отримання диплома І ступеня. Не зупиняйся на досягнутому! Успіхів та подальших перемог! Нехай мрії збуваються!