Семінар вчителів хімії та основ здоров'я

  29 січня на базі Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся міський інтегрований семінар вчителів хімії та основ здоров'я закладів загальної середньої освіти м. Шостки "Запровадження наскрізних змістовних ліній як засобу інтегрування навчального змісту".

  Завдяки злагодженій роботі команди вчителів хімії та основ здоров'я на чолі з директором школи Антоніною Кобиляковою, методистом методичного кабінету управління освіти Наталією Сикольчук, заступником директора з НВР Галиною Касабуцькою семінар пройшов на високому методичному рівні й отримав схвальні відгуки учасників.

  Про особливості реалізації наскрізних змістовних ліній педагогами закладів розповіла заступник директора з НВР Г.В. Касабуцька. Інтегроване навчальне заняття з хімії та основ здоров'я у формі WEB квесту для 9 класу за темою "Поняття про полімери (поліетилен). Застосування поліетилену" провела вчитель хімії та основ здоров'я школи №1 Ольга Крутова-Оникієнко. Фрагмент навчального заняття з хімії для 10 класу за темою "Фенол: склад і будова молекули, фізичні та хімічні властивості" продемонструвала вчитель хімії школи №1 Марина Мечик. Після чого вчителями був проведений самоаналіз заняття та обговорення його результатів з учасниками семінару.

  Свій творчий звіт "Інтеграція навчальних дисциплін як засіб забезпечення системних знань учнів та формування у них життєвих компетентностей" представила Крутова-Оникієнко О. Практичне заняття та інтегргацію при вивченні теми "Конфлікти і здоров'я" у 7 класі провела практичний психолог та вчитель основ здоров'я школи №5 Олена Степанова.

  Про аналіз завдань олімпіад та необхідність інтеграції знань і навичок учнів з різних дисциплін розповіла вчитель хімії навчально-виховного комплексу спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей Олена Андрусенко.

  "Саме ключові компетентності й наскрізні змістовні лінії є основою для успішної самореалізації учня – як особистості, громадянина і фахівця" - відмітла в своєму виступі директор школи Антоніна Кобилякова.

   

  КОРИСНІПОСИЛАННЯ

  ЗНАЙТИНАС

  © 2024 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"