Проєкт «Офіцер безпеки»

У рамках проєкту «Офіцер безпеки» на службу в закладі освіти Шостки заступила офіцери безпеки.

Офіцер служби освітньої безпеки – це не охоронець, а фахівець з питань безпеки в освітньому закладі, який володітиме окрім поліцейських навичок, вміннями спілкуватись з дітьми, розумітиме психологію дітей, зможе вчасно вжити необхідних заходів. На нього покладається забезпечення перепускного режиму, комунікація з екстреними службами, виклик поліції та особисте реагування на правопорушення, їх припинення, затримання правопорушників, проведення профілактичних бесід з дітьми у навчальному закладі, а також на його території.

Метою проєкту є попередження можливих небезпечних ситуацій та створення безпекового фону серед школярів та персоналу.