Вітаємо!

Талант і творча особистість стають сьогодні запорукою інтелектуального розвитку країни, а також є фактором національного престижу. Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін – це визнання обдарувань учнів, їх знань, предметної компетентності, навичок. І тому ми надзвичайно раді успіху учня Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ДАНИЛА ЛАКОЗИ, який посів 3 місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Це високе досягнення є результатом багаторічної наполегливої праці, цілеспрямованості як Данила, так і його наставників - Інни Андрущенко та Наталії Приткової.
    Пишаємося Вами!!! Бажаємо невичерпної енергії, досягнення нових життєвих висот та подальших успіхів!