Місія школи:

Виховати розвинену особистість, здатну до творчої діяльності у вирішенні життєвих проблем у новому соціумі.

Завдання школи:

Забезпечення якісної освіти шляхом формування інноваційної культури педагога в реалізації державних стандартів, інтелектуального розвитку учнів, національно творчої особистості.

Адміністрація педагогічного колективу школи гарантує батькам, учням реалізацію конституційних прав особи на освіту, якісне навчання і виховання.

Адміністрація навчального закладу

Сметана Ірина Віталіївна
    (в.о.директора школи, вчитель початкових класів)

Сучасний менеджер, що тримає руку на пульсі часу, відчуває потреби сьогодення, і впевнено спрямовує педагогічний колектив на результат.

Касабуцька Галина Василівна
    (заступник директора з НВР, вчитель-методист географії)

Здібний, високоосвічений знавець своєї справи. Вимоглива і справедлива. Під її керівництвом школа одна з лідерів з предметних олімпіад.

Бабатіна Наталія Володимирівна
    (заступник директора з НВР, вчитель початкових класів)

Креативний, творчий управлінець.
    Захоплюється сучасними інноваціями й впроваджує їх у навчально-виховний процес закладу.

Залозна Світлана Анатоліївна
    (заступник директора з НВР, вчитель математики)

Принциповий, уважний і справедливий менеджер, поза увагою якого не залишається жодний член колективу.

Андрущенко Інна Анатоліївна
    (заступник директора з ВР, вчитель української мови та літератури)

Наполегливий і цілеспрямований керівник, що ніколи не зупиняється на досягнутому, а прагне досягти нових висот.

Цьомка Світлана Миколаївна
    (заступник директора з НВР, вчитель-методист української мови і літератури)

Молодий прогресивний адміністратор, що знаходиться у постійному пошуку сучасних цікавих ідей.