Музей Пам`яті і Слави

Музей Пам`яті і Слави в Шосткинській спеціалізованій школі І - ІІІ ступенів №1 є осередком освіти і  виховання. Він сприяє формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, рідної держави, рідного міста, рідної школи; забезпечує духовну єдність поколінь; виховує освічену, творчо обдаровану особистість; розвиває творчу уяву та громадянську активність.

Здобувачі освіти 8- Б класу ШСШ І- ІІ ступенів №1 активно долучилися до вивчення матеріалів, публікацій, експонатів, фотоматеріалів музею, займаються пошуковою роботою з метою поповнення фонду музею. Активно і натхненно працюють Белявський Максим, Коршунов Михайло, Крапивний Ілля, Крекотень Дарина, Новікова Дар`я, Петрунькіна Софія, Старченко Анастасія. Опрацювавши матеріали, збережені в музеї, учні самостійно проводять екскурсії. Так, за останні два тижні екскурсоводи провели дві екскурсії для п`ятикласників. Вони ознайомили дітей з матеріалами тематичних стендів, розповіли  історію рідної школи, згадали  видатних педагогів, що стояли у витоків її існування, а також розповіли про далеке історичне минуле нашого краю;  про м. Шостку у роки Другої світової війни, про діяльність партизанських загонів, про героїчний шлях 6- ої Гвардійської дивізії, що звільнила місто від нацистів та про нашого славетного земляка    І. М. Кожедуба.

П`ятикласники уважно слухали виступи екскурсоводів. І, напевно, кожен із них відчував себе у цей час частинкою рідної школи, рідного міста, рідної землі, рідної України, її героїчного минулого.