Олімпіади, конкурси

2023-2024 н.р.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІV ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ!
    З 25 по 29 березня 2024 року у м. Рівне відбувався фінальний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, який зібрав 160 учасників з 24 областей України. Знання юних мовознавців та літературознавців оцінювало компетентне журі, у складі якого відомі українські науковці, письменники, журналісти.
    Данило Лакоза, учень 10 класу Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1, представляв на всеукраїнських змаганнях не лише Шосткинську громаду, а й Сумську область. Пишаємося талановитим учнем, який у напруженій боротьбі виборов перемогу, отримавши диплом ІІІ ступеня.
    Надихали, підтримували та готували учня до змагань всеукраїнського рівня справжні майстри своєї справи – Інна Андрущенко та Наталія Приткова, учителі української мови та літератури Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1.
    lak3

96875645432лак 1

Учениця ШСШ №1 потрапила до “Книги рекордів освіти Сумщини”

lob

Учениця Шосткинської спеціалізованої школи №1 Дар’я Лобунець  занесена до “Книги рекордів освіти Сумщини”.
     Кожного року компетентне журі обирає серед найкращих учнів та студентів Сумщини п’ять кандидатур, які відзначилися значними особистими досягненнями у сфері освіти та науки, для занесення до “Книги рекордів освіти Сумщини”. Потрапити до п’ятірки найкращих не просто, адже Сумщина славиться талановитою молоддю. Учениця Шосткинської міської територіальної громади очолила у цьому році список найкращих учнів та студентів області.
     Цієї нагороди Дар’я Лобунець  була удостоєна за особисті вагомі здобутки у навчанні.
    Вже не один рік учениця разом зі своїм наставником, учителем хімії Шосткинської спеціалізованої школи №1 Мариною Мечик працює над проєктом виготовлення паперу з водоростей.
     Дослідження проводилися на базі Шосткинського інституту СумДУ під керівництвом кандидата технічних наук Оксани Павленко.
    Розробка Дар’ї була визнана кращою на національному етапі Олімпіади геніїв «GENIUS Olimpiad Ukraine», де шосткинка виборола золоту медаль. А на фінальному етапі Олімпіади геніїв «GENIUS Olympiad USA», яка відбулася у США, Дар’я отримала бронзову медаль.

Проєкт виготовлення паперу з водоростей отримав золоту медаль національного етапу Олімпіади геніїв

Учениця 10-А класу Шосткинської школи №1  Дар’я Лобунець вже не один рік працює над проєктом виготовлення паперу з водоростей. Ця розробка була визнана кращою у Національному етапі Олімпіади геніїв “GENIUS Olimpiad Ukraine”. Проєкт Дар’ї з  виборов Золоту медаль.

Наставники юної дослідниці –  вчитель хімії школи №1 Марина Мечик,  старший викладач, кандитат хімічних наук ШІ СумДУ Оксана Павленко.

– Попри складні умови, але завдячуючи неймовірній наполегливості, юна науковиця досягла високого результату!!! Попереду Світовий етап Олімпіади геніїв в США, тож бажаємо Даші успіху, сили духу, наснаги на шляху до подальших перемог!!! Пишаємося нашими юними талантами та вчителями!!! Все буде Україна!

Screenshot 5 5

Наші науковці

Щорічно 11 лютого відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці.

Починають працювати над науковими дослідженнями у Шосткинській громаді ще в шкільному віці.

Так, учениця 9 класу Шосткинської школи №1 Дар’я Лобунець створила пакувальний папір з морських водоростей. Ідею Дар’ї допомогли втілити в життя наставники: Оксана Павленко та Марина Мечик, вчитель хімії Шосткинської спеціалізованої школи №1.

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 8-В класу Тиченко вікторію та її наставника, вчителя математики Кочубей Світлану Григорівну! Вікторія здобула ІІ місце на ІІІ Всеукраїнському конкурсі творчих робіт учнів 5-11 класів "Геометрія навколо нас".

изображение viber 2021 11 12 14 19 24 264

Гордість школи

Хочемо привітати Голосного Данила, минулорічного випускника ШСШ І-ІІІ ступенів №1, дійсного члена Сумського територіального відділення МАН України, випускника 2021 року, слухача Шосткинської міської Малої академії наук, студента І курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний університет імені Ігоря Сікорського» та його наукового керівника з перемогою у VI Міжнародному конкурсі інноваційних винаходів iCAN 2021 у Канаді. Данило – один з 650 науковців з 70 країн світу учасник iCAN 2021 International Invention Innovation Competition in Canada. За свій винахід він отримав срібну медаль. Бажаємо молодому науковцю нових цікавих досліджень!!!256315798 1086523312085346 7258287362048752797 n