Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

IMG 20200228 121527

Результати І етапу захисту дослідницьких робіт МАН

Мала академія наук – це об’єднання розумних і талановитих юнаків та дівчат, яких не задовольняє робота з підручниками, вони займаються науково-дослідницькою роботою, читають спеціальну літературу, шукають відповіді на свої запитання з різних галузей знань. У процесі навчання слухачі проводять певну науково-дослідницьку роботу, яка сприяє виявленню нахилів та вподобань. Реалізовуються найамбітніші плани МАНівців шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних секціях.
     Як результат такої насиченої науково-дослідницької роботи, маємо 16 призерів І етапу захисту робіт.
     Вітаємо талановитих, розумних учнів та їх наукових керівників.

Сьогодні в ШСШ №1 відбулось представлення робіт учнів-членів МАН. Результати своїх досліджень демонстрували 14 юних науковців під керівництвом досвідчених керівників-вчителів: Голуб С.В., Крутової-Оникієнко О.О., Дмитренко Ю.М., Богданової В.О., Кочубей С.Г., Пилипенко Н.М., Мечик М.Ю.. Бажаємо нашим дослідникам творчих успіхів  і гідно представити школу на І етапі захисту робіт.

Марафон юних науковців

Щиро вітаємо Панамаренко Богдана, учня 11-А класу отриманням відзнаки: право на стажування в компанії "Еверест" приз за завдання команди (членом якої був Богдан): спроектувати фільтри для труб заводу. Не зупиняйся на досягнутому! Успіхів та перемог!

70811301_2472728446109099_1648889823844368384_o.jpg

Ось і підведення підсумків три денного марафону юних науковців! Щиро вітаємо Анну Бочарову, ученицю 11-А класу за отримання диплома І ступеня. Не зупиняйся на досягнутому! Успіхів та подальших перемог! Нехай мрії збуваються!

КОРИСНІПОСИЛАННЯ

ЗНАЙТИНАС