22.02.2023 учні 9-х класів Шосткинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 відвідали Шосткинський центр професійно- технічної освіти. Викладачі центру провели цікавий квест-знайомство з професіями, яких вони навчають. Здобувачі освіти ознайомились з секретами професій перукар, візажист, манікюрник та спробували себе у ролі майстрів.

w8

Вибір професії для кожної молодої людини - це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання та праці. ШСШ І-ІІІ ступенів №1 систематично проводить профорієнтаційну роботу в співпраці із закладами І-ІV рівнів акредитації. Наші 9-класники, які вирішили здобути знання за спеціальністю "Кухар, кондитер", відвідали День відкритих дверей у ДПТНЗ "Шосткинське ВПУ", де взяли участь у майстер-класах із виготовлення прикрас із тіста, оформлення коктейлів тощо. Дякуємо Шосткинському вищому професійному училищу за гостинність.

Одним із найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті людини є вибір професії, і тому робити його необхідно свідомо й обдумано. З метою сприяння професійному самовизначенню сьогодні відбулася зустріч учнів 11-А та 11-Б класів ШСШ І-ІІІ ступенів № 1 із молодшим сержантом Шосткинського РТЦК та СП Олександром Миколайовичем Чепелою, який розповів випускникам про вищі військові навчальні заклади України, їхні факультети, ознайомив з умовами вступу та наголосив на перевагах навчання в даних закладах.

p1p1