Всеукраїнська  акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня в усьому світі проходить  Всеукраїнська  акція "16 днів проти насильства".
    Щороку тисячі громад та сотні організацій з різних країн світу долучаються до цієї акції задля збільшення розуміння та обізнаності людей щодо всіх форм насильства та створення недискримаційного простору для розвитку та професійного росту кожного та кожної.
    Сьогодні у 10-А класі ШСШ І-ІІІ ступенів 1 було проведено класну годину "Ми проти насильства ". Метою заходу було привернути увагу учнів до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства у сім'ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків.
    Переглянули відео. Отримали інформацію про форми насильства. Дізналися, куди звертатися за допомогою у разі домашнього насильства.
    Корисно. Пізнавально. Цікаво.