Рекомендації щодо окремих питань завершення цього навчального року

123456789

У МОН розробили рекомендації щодо окремих питань завершення цього навчального року

Про це повідомив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Наказ про затвердження рекомендацій, які ви бачите на зображенні, був підписаний 1 квітня.

Шкарлет також додав, що підсумкове оцінювання може, у разі потреби, здійснюватися дистанційно. Складання ДПА цього року скасовано.

«В умовах воєнного стану важливо забезпечити права учнів і дати їм можливість продовжувати здобувати освіту, зокрема, в установленому порядку перевести їх на наступний рік навчання, видати свідоцтва досягнень або табелі навчальних досягнень, а також документи про здобуття освіти», – написав міністр.

Свідоцтво може видати школа за місцем постійного чи тимчасового проживання. Усі діти, які навчаються зараз не у своїх школах, а також перебувають за кордоном та продовжують навчатися у дистанційному форматі, отримають документ про завершення навчального року.