Вітаємо!

Учениця 10-А класу Шосткинської школи №1  Дар’я Лобунець вже не один рік працює над проєктом виготовлення паперу з водоростей. Ця розробка була визнана кращою у Національному етапі Олімпіади геніїв “GENIUS Olimpiad Ukraine”. Проєкт Дар’ї з  виборов Золоту медаль.

Наставники юної дослідниці –  вчитель хімії школи №1 Марина Мечик,  старший викладач, кандитат хімічних наук ШІ СумДУ Оксана Павленко.

Попри складні умови, але завдячуючи неймовірній наполегливості, юна науковиця досягла високого результату!!! Попереду Світовий етап Олімпіади геніїв в США, тож бажаємо Даші успіху, сили духу, наснаги на шляху до подальших перемог!!! Пишаємося нашими юними талантами та вчителями!!! Все буде Україна!

Screenshot 5 5