Учениця школи №1 потрапила до “Книги рекордів освіти Сумщини”

lob

Учениця Шосткинської спеціалізованої школи №1 Дар’я Лобунець  занесена до “Книги рекордів освіти Сумщини”,
     Кожного року компетентне журі обирає серед найкращих учнів та студентів Сумщини п’ять кандидатур, які відзначилися значними особистими досягненнями у сфері освіти та науки, для занесення до “Книги рекордів освіти Сумщини”. Потрапити до п’ятірки найкращих не просто, адже Сумщина славиться талановитою молоддю. Учениця Шосткинської міської територіальної громади очолила у цьому році список найкращих учнів та студентів області.
     Цієї нагороди Дар’я Лобунець  була удостоєна за особисті вагомі здобутки у навчанні.
    Вже не один рік учениця разом зі своїм наставником, учителем хімії Шосткинської спеціалізованої школи №1 Мариною Мечик працює над проєктом виготовлення паперу з водоростей.
     Дослідження проводилися на базі Шосткинського інституту СумДУ під керівництвом кандидата технічних наук Оксани Павленко.
    Розробка Дар’ї була визнана кращою на національному етапі Олімпіади геніїв «GENIUS Olimpiad Ukraine», де шосткинка виборола золоту медаль. А на фінальному етапі Олімпіади геніїв «GENIUS Olympiad USA», яка відбулася у США, Дар’я отримала бронзову медаль.