Педколектив

    інформація про педколектив нашої школи

    Сучасний заклад – це Шосткинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1

    Школа має не тільки багате минуле, творче сучасне, а й широкі перспективи розвитку у майбутнє. Впевненість у завтрашньому дні ґрунтується на високому професіоналізмі вчительського колективу, на багаторічних традиціях, сучасних методиках виховання, тісній співпраці з випускниками, батьками.

    Прізвище, ім’я, по батькові

    Дата народження

    Назва навчального закладу, який закінчив (навчається заочно, на якому курсі), рік закінчення

    Спеціальність за освітою

    Посада, предмети,

    які викладає

    Загальний стаж

    педагогічної роботи

    Стаж роботи у даному навчальному закладі

    Рік попередньої атестації, її результати (кваліфікаційна категорія,

    педагогічне звання)

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    7

    8

    9

    1.       

    Андрущенко Інна Анатоліївна  

    27.03.1975

    Глухівський педагогічний інститут,1997

    Початкове навчання та українська мова і література

    Вчитель української мови і літератури

    22

    19

    2018, вища категорія

    2.       

    Артюх Олена Миколаївна

    27.08.1970

    Глухівський педагогічний інститут,1992

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    28

    25

    2016, вища категорія

    3.       

    Бабатіна Наталія Володимирівна

    19.04.1981

    Глухівський державний педагогічний університет,

    Початкове навчання

    Вчитель початкових класів

    17

    1,5

    2019, вища категорія

    4.       

    Басова

    Ірина Миколаївна

    08.11.1972

    Сумський педагогічний інститут,1995

    Англійська та німецька мови

    Вчитель англійської мови

    24

    24

    2015, вища категорія

    5.       

    Бацура Михайло Анатолійович

    12.11.1962

    Сумський педагогічний інститут,1985

    Фізика і математика

    Вчитель фізики, астрономії

    28

    26

    2016, вища категорія

    6.       

    Богданова Валентина Олексіївна

    23.02.1966

    Сумський педагогічний інститут,1987

    Українська мова та література

    Вчитель української мови і літератури

    30

    22

    2015, вища категорія, старший учитель

    7.       

    Бондаренко Оксана Андріївна

    08.04.1965

    Глухівський педагогічний інститут,1994

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    34

    29

    2015, вища категорія, вчитель-методист

    8.       

    Бондаренок Ольга Іванівна

    01.02.1971

    Глухівський педагогічний інститут,1998

    Початкове навчання

    Вчитель початкових класів

    29

    5

    2016, І категорія

    9.       

    Бондарська

    Галина Олександрівна

    20.04.1954

    Глухівський педагогічний інститут, 1976

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    44

    43

    2015, вища категорія, вчитель-методист

    10.   

    Брага

    Ніна Олексіївна

    25.06.1965

    Сумський педагогічний інститут,1987

    Фізика та математика

    Вчитель математики

    31

    31

    2018, вища категорія

    11.   

    Брюховецький Андрій Анатолійович

    09.12.1987

    Сумський державний

    педагогічний університет, 2010

    Педагогіка і методика середньої освіти.

    Фізична культура

    Вчитель фізичної культури

    9

    8

    2018, І категорія

    12.   

    Бурик

    Любов Сергіївна

    08.05.1962

    Глухівський педагогічний інститут, 1983

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    36

    36

    2018, вища категорія

    13.   

    Бурмистров Геннадій Васильович

    30.11.1944

    Смоленський інститут фізкультури,

    1972

    Фізична культура і спорт

    Вчитель фізичної культури

    47

    32

    2018, вища категорія, старший учитель

    14.   

    Вареник Олександра Петрівна

    02.01.1962

    Ніжинський педагогічний інститут, 1983

    Українська мова і література

    Вчитель української мови і літератури

    36

    36

    2015, вища категорія, старший учитель

    15.   

    Васильцова Лариса Михайлівна

    29.11.1962

    Глухівський педагогічний інститут,1984

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    35

    35

    2018, вища категорія

    16.   

    Висоцька Анжела Юріївна

    30.09.1984

    Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка

    Українська мова і література

    Педагог-організатор, вчитель мистецтва

    10

    6

    2018, ІІ категорія

    17.   

    Волкова

    Ніна Василівна

    29.09.1965

    Глухівський педагогічний інститут, 1989

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    30

    26

    2016, вища категорія

    18.   

    Галібаренко Людмила Акимівна

    02.02.1952

    Ніжинський педагогічний інститут,1973

    Математика

    Вчитель математики

    45

    43

    2015, вища категорія, старший учитель

    19.   

    Голуб

    Світлана Василівна

    14.05.1976

    Глухівський

    педагогічний інститут,1998

    Початкове навчання і біологія

    Вчитель біології і екології, природознавства

    21

    21

    2017, вища категорія, старший вчитель

    20.   

    Горбель

    Тамара Петрівна

    07.11.1953

    Глухівський педагогічний інститут, 1977

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    48

    35

    2019, вища категорія, учитель-методист

    21.   

    Гох Анна Михайлівна

    04.09.1998

    Глухівський національний педагогічний університет, 2019, бакалавр

    Початкове навчання

    Асистент вчителя

    1м.

    1 м.

     

    22.   

    Грива Ірина Анатоліївна

    01.08.1956

    Глухівський педагогічний інститут,1977

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    42

    42

    2019, вища категорія, учитель-методист

    23.   

    Грива

    Сергій Іванович

    03.07.1955

    Глухівський педагогічний інститут,1977

    Загальнотехнічні дисципліни

    Вчитель трудового навчання

    41

    40

    2015, вища категорія, учитель-методист

    24.   

    Гришанов Микола Володимирович

    26.09.1967

    Глухівський педагогічний інститут,1989

    Загальнотехнічні дисципліни з додатковою спеціальністю фізика

    Вчитель трудового навчання

    31

    31

    2015, вища категорія

    25.   

    Данченко Валентина Василівна

    02.10.1956

    Чернігівський педагогічний інститут,1984

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    43

    31

    2018, вища категорія

    26.   

    Долгова Марина Вікторівна

    01.08.1960

    Сумський педагогічний інститут, 1984

    Російська мова та література

    Вчитель російської мови

    37

    37

    2016,

    І категорія

    27.   

    Дорошенко Людмила Костянтинівна

    07.04.1956

    Київський педагогічний інститут,1978

    Англійська та німецька мови

    Вчитель англійської мови

    30

    27

    2018, вища категорія

    28.   

    Дмитренко

    Юлія Михайлівна

    12.06.1984

    Глухівський педагогічний університет,

    2006

    Педагогіка і методика середньої. Українська мова та література

    Вчитель зарубіжної   літератури, російської мови, української мови

    11

    11

    2017,

    І категорія

    29.   

    Дяченко Роман Іванович

    10.08.1981

    Сумський педагогічний університет, 2003

    Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика і математика

    Вчитель інформатики, математики

    16

    5

    2017, вища категорія

    30.   

    Залозна Світлана Анатоліївна

    10.10.1968

    Сумський педагогічний інститут,1991

    Математика і фізика

    Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики

    28

    20

    2018, вища категорія, старший учитель

    31.   

    Запівахін Сергій Володимирович

    21.12.1980

    Глухівський педагогічний інститут, 2003

    Початкове навчання

    Вчитель образотворчого мистецтва

    16

    16

    2018, ІІ категорія

    32.   

    Зінь

    Валерій Віталійович

    08.07.1967

    Глухівський педагогічний інститут,1991

    Загально-технічні дисципліни та фізика

    Вчитель фізики

    30

    30

    2016,

    І категорія

    33.   

    Камка

    Алла Василівна

    30.04.1979

    Ніжинський педагогічний інститут,2003

    Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література

    Вчитель української мови і літератури

    20

    20

    2015,

    вища категорія

    34.   

    Карпенко Олена Олексіївна

    21.09.1975

    Глухівський педагогічний інститут,1999

    Початкове навчання

    Вчитель початкових класів

    24

    24

    2018, вища категорія, старший учитель

    35.   

    Касабуцька Галина Василівна

    15.11.1948

    Київський державний університет,

    1971

    Фізична географія

    Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель географії

    48

    48

    2017, вища категорія, учитель-методист

    36.   

    Кім

    Інна Федорівна

    07.04.1978

    Сумський педагогічний університет,

    2000

    Англійська і німецька мови

    Вчитель англійської мови

    19

    19

    2015, вища категорія

    37.   

    Кобилякова Антоніна Георгіївна

    06.02.1947

    Сумський   педагогічний інститут, 1970

    Українська мова і література

    Директор школи, вчитель української літератури

    54

    48

    2016, вища категорія, учитель-методист

    Заслужений працівник освіти України

    38.   

    Костяна Наталія Володимирівна

    07.06.1977

    Сумський педагогічний університет,

    1999

    Географія та біологія

    Вчитель географії

    20

    20

    20194,

    вища категорія

    39.   

    Кохан

    Оксана

    Анатоліївна

    16.08.1978

    Сумський педагогічний

    університет,

    2007

    Соціальна педагогіка. Практична психологія

    Соціальний педагог

    12

    12

    2017, І категорія

    40.   

    Кочубей Світлана Григорівна

    08.03.1966

    Сумський педагогічний інститут,1988

    Математика та фізика

    Вчитель математики

    31

    31

    2016, вища категорія

    41.   

    Крапивна Світлана Володимирівна

    11.07.1972

    Глухівський

    педагогічний інститут,1995

    Практична психологія у системі освіти

    Практичний психолог

    24

    20

    2016,

    І категорія

    42.   

    Крутова-Оникієнко Ольга Олександрівна

    15.08.1978

    Сумський педагогічний університет,

    2001

    Біологія і хімія

    Вчитель хімії, основ здоров’я

    14

    14

    2015,

    вища категорія,

    старший учитель

    43.   

    Кузьменко Тетяна Вікторівна

    22.05.1955

    Пермський педагогічний інститут,1976

    Математика

    Вчитель математики

    42

    40

    2016, вища категорія

    44.   

    Куліш Яна Ярославівна

    30.10.1996

    Глухівський національний педагогічний університет, 2018, бакалавр

    Математика

    Вчитель математики

    7 м.

    7 м.

     

    45.   

    Куниця Зінаїда Михайлівна

    28.08.1960

    Сумський педагогічний інститут, 1987

    Історія і педагогіка

    Вчитель правознавства

    32

    16

    2015, вища категорія

    46.   

    Леперт Олена Анатоліївна

    15.02.1969

    Ніжинський педагогічний інститут, 1991

    Англійська, німецька мови

    Вчитель англійської мови

    28

    28

    2019, вища категорія, учитель-методист

    47.   

    Линок

    Віктор Іванович

    25.11.1964

    Чернігівський педагогічний інститут, 1989

    Початкове військове навчання і фізичне виховання

    Вчитель ЗВ, фізичної культури

    32

    25

    2016, вища категорія

    48.   

    Манжос Зінаїда Григорівна

    02.01.1958

    Чернігівський педагогічний інститут, 1980

    Фізичне   виховання

    Вчитель фізичної культури

    38

    38

    2019, вища категорія

    49.   

    Марченко Надія Миколаївна

    29.07.1950

    Сумський педагогічний інститут,1973

    Російська мова та   література

    Вчитель російської мови і зарубіжної літератури

    46

    41

    2019, вища категорія, учитель-методист

    50.   

    Марченко Світлана Василівна

    08.05.1966

    Сумський педагогічний інститут,1988

    Російська мова та   література

    Вчитель російської мови і зарубіжної літератури

    33

    32

    2019, вища категорія, старший учитель

    51.   

    Мельник Анна Михайлівна

    17.04.1992

    Глухівський національний педагогічний університет

    Англійська мова, світова література

    Вчитель англійської мови

    5

    5

    закінчила університет у 2014 р.

    52.   

    Мечик Марина Юріївна

    13.12.1968

    Курський державний педагогічний інститут, 1991

    Біологія і хімія

    Вчитель хімії

    27

    7

    2019, вища категорія, старший учитель

    53.   

    Назаренко Світлана Миколаївна

    04.10.1972

    Глухівський педагогічний інститут,1993

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Заступник директора з виховної роботи, вчитель початкових класів

    26

    26

    2018, вища категорія, старший учитель

    54.   

    Осадча Олена Петрівна

    11.10.1971

    Глухівський педагогічний інститут, 1994

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Вчитель початкових класів

    24

    6

    2016,

    І категорія

    55.   

    Пантелейчук Лілія Вікторівна

    02.03.1973

    Ніжинський педагогічний інститут, 1995

    Музика та хореографія

    Вчитель музичного мистецтва  

    20

    5

    2017, вища категорія

    56.   

    Петрунькіна Юлія Олександрівна

    24.08.1982

    Сумський педагогічний університет,

    2004

    Педагогіка та методика середньої освіти. Історія, практична психологія

    Вчитель історії, заступник директора з навчально-виховної роботи

    15

    15

    2018,

    вища категорія

    57.   

    Пилипенко Наталія Миколаївна

    04.05.1975

    Сумський педагогічний

    інститут, 1997

    Географія та біологія

    Вчитель біології

    22

    19

    2019, вища категорія, старший учитель

    58.   

    Плісак Наталія Олександрівна

    27.10.1987

    Сумський педагогічний університет,

    2010  

    Педагогіка і методика середньої освіти. Математика

    Вчитель інформатики

    9

    9

    2017, ІІ категорія

    59.   

    Приткова Наталія Миколаївна

    19.11.1961

    Сумський педагогічний інститут, 1982

    Українська мова та література

    Вчитель української мови і літератури

    37

    33

    2016, вища категорія, старший учитель

    60.   

    Пушкар Федір Павлович

    29.04.1981

    Сумський педагогічний університет, 2003

    Педагогіка та методика середньої освіти. Історія, практична психологія

    Вчитель історії

    18

    18

    2018,

    вища категорія

    61.   

    Романченко Ольга Миколаївна

    12.11.1975

    Сумський педагогічний інститут, 1999

    Англійська і німецька мови

    Вчитель англійської мови

    20

    20

    2018,

    І категорія

    62.   

    Рибалко Наталія Михайлівна

    05.09.1974

    Глухівський педагогічний інститут, 2000

    Початкове навчання

    Вчитель початкових класів

    11

    27

    спеціаліст

    63.   

    Сергейко Наталія Олександрівна

    08.04.1976

    Сумський педагогічний інститут, 1998

    Російська мова і література, українська мова та література

    Вчитель зарубіжної

    літератури

    20

    20

    2016, вища категорія, старший учитель

    64.   

    Сергієнко Тетяна Володимирівна

    28.12.1983

    Сумський педагогічний університет,

    2009, 2007

    Педагогіка та методика середньої освіти. Українська мова та література. Англійська мова та зарубіжна література

    Вчитель англійської мови

    15

    15

    2017,

    І категорія

    65.   

    Сіваєв Андрій Вікторович

    03.03.1980

    Сумський педагогічний університет, 2005

    Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура  

    Вчитель фізичної культури

    14

    14

    2017, вища категорія

    66.   

    Сиваєва Олена Олександрівна

    10.03.1983

    Сумський педагогічний університет ім.. А.С.Макаренка, 2003

    Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Практична психологія

    Вчитель основ здоров’я

    11

    11

    2017, ІІ категорія

    67.   

    Слуцька Ірина Анатоліївна

    10.01.1973

    Сумський педінститут,

    1995

    Математика та інформатика

    Вчитель інформатики

    24

    23

    2017, вища категорія, вчитель-методист

    68.   

    Сметана Ірина Віталіївна

    26.08.1990

    Сумський державний педагогічний університет, 2013

    Початкова освіта

    Вчитель початкових класів

    6

    4

    2019, ІІ категорія

    69.   

    Тарасенко Ольга Петрівна

    27.08.1961

    Глухівський педагогічний інститут, 1983

    Загально технічні дисципліни

    Вчитель трудового навчання

    36

    36

    2016, вища категорія

    70.   

    Храпай Ольга Іванівна

    31.12.1981

    СумДУ, 2007

    Глухівський національний педагогічний університет ім. О.Довженка, 2018

    Менеджер економіст, інформатика

    Вчитель інформатики

    11

    2

    спеціаліст

    71.   

    Цьомка Світлана Миколаївна

    30.09.1972

    Сумський педагогічний інститут , 1995

    Українська мова і література

    Вчитель української мови і літератури, заступник директора з навчально-виховної роботи

    24

    24

    2016, вища категорія, учитель-методист

    72.   

    Чеховей Людмила Олександрівна

    10.04.1948

    Чернігівський педагогічний інститут,1971

    Педагогіка і методика початкового навчання

    Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів,

    48

    48

    2016, вища категорія, учитель-методист

    73.   

    Шульга

    Надія Миколаївна

    13.05.1950

    Одеський державний університет,

    1976

    Географія, економічна географія

    Вчитель географії,

    природознавства

    47

    44

    2018, вища категорія, учитель-методист, Заслужений учитель України

    74.   

    Щастна

    Надія Василівна

    21.09.1960

    Київський педагогічний інститут,1986

    Іноземні мови (дві)

    Вчитель англійської, французької мов

    33

    33

    2018, вища категорія

    КОРИСНІПОСИЛАННЯ

    ЗНАЙТИНАС

    © 2020 . Всі права захищено. Розроблено веб-студією "Sigma"