ЗІРКИ небосхилу прокладають шлях у майбутнє нашої еліти

Ореол ЗІРОК осяяв Шосткинську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів 1. 32 переможці ІІ етапу олімпіад з різних навчальних дисциплін, серед яких Лиховид Тетяна, Сапун Валерія та Швець Андрій, що здобули по 3 перемоги; 6 учнів (Артемцова С., Бочарова А., Братчикова Н., Григор'єва В., Дмитренко К., Рубан А.) вибороли призові місця у двох олімпіадах; 14 здобувачів освіти стали призерами конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН; 3 учні - переможці Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; 2 - Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика; творча робота Слєсарєвої Надії посіла ІІ місце в обласному етапі літературного конкурсу "Проба пера". Пройшовши тернистий шлях випробовувань, наші ЗІРОЧКИ злетіли у височінь, допомогли їм у цьому знання, мудрі поради, підтримка наставників, адміністрації школи. 27 учителів нагороджені грамотами управління освіти ШМР.
    З привітанням і побажаннями звернулися до талановитої молоді, цвіту й надії нації, заступник начальника управління освіти Любов Олексіївна Любовь Волошко та директор школи Антоніна Георгіївна Кобилякова.
    Нехай найяскравіші ЗІРКИ небосхилу прокладають шлях у майбутнє нашої еліти!